Cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimleri Çırağan’da gerçekleşen defilede bir araya geldi

AdL Night Zoom x Mert Aslan birlikteliğinin 10’uncu yılı, Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleştirilen özel bir defile ile kutlandı.

Defileye cemiyet, iş ve sanat dünyasının önemli isimleri katılım sağladı. İstanbul Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşen defile, moda ve sanatın buluşmasına ev sahipliği yaptı.

Türkiye’nin moda markası adL için Kreatif Direktör Zehra Işık ve ekibi ile Moda Direktörü ve Artistik Direktör Mert Aslan’ın, aylar süren bir hazırlıkla 10’uncu yıl koleksiyonu özelinde; özenle tasarladığı parçalarda, poplinlerin ferahlığı, canlı renkler ve çiçek desenler öne çıktı. Dantellerdeki ışıltılar ve göz alıcı jakarlar ise defilede yer alan eşsiz parçalara ihtişam kattı. Koleksiyon moda severler tarafından tam not aldı.

Defileye Derin Mermerci, Ahmet Gencehan Güneş, Arzu Kunt, Arzum Onan, Asena Sarıbatur, Aslı Bayraktaroğlu, Ayşe Burcu Kaya, Ayşe Tolga, Ayşegül Toplusoy, Banu Bora Mumcu, Begüm Özer, Berrin Ak, Biran Damla Yılmaz, Birce Akalay, Cem Başar, Ebru Başar, Ceyda Düvenci, Ceyda Sezer, Didem Bağrıaçık, Dilara Koçak, Ebru Uygun, Ece Nayman, Edwina Sponza, Elif Balkuv, Emre Işık, Esra Erol, Ezgi Apa, Feryal Gülman, Gamze Saraçoğlu, Gökay Gündoğdu, Gül Hergül, Gülbin Simitçioğlu, Gülden Büyükuçak, Güneş Mutlu, Hande Can Anı, Hatice Arslan, Hayrettin Taşdelen, Buket Taşdelen, Hülya Eltemur, Jale Balcı, Mehtap Elaidi, Melis Özer, Meriç Küçük, Melis Özer, Merih Turhan, Müge Tezman Sırmabıyık, Narod Çetinkaya, Natali Yarcan, İbrahim Büyükak, Nazlı Çelik, Nihan Peker, Nükhet Duru, Nur Bilen Yavuzer, Özge Ulusoy, Pelin Kaya, Pınar Tezcan, Rachel Araz Kiresepi, Raissa Sason, Vanesso Sason, Rüya Büyüktetik, Selin Yağcıoğlu, Sema Basa, Şifanur Gül, Sinan Kuran, Füsun Kuran, Pınar Altuğ Atacan, Talia Kalpakçıoğlu, Nora Kalpakçıoğlu, Tuğçe Postoğlu, Yasemin Öğün, Yelda Tiftik, Defne Tiftik, Yöntem Sunar, Zeynep Arçay, Zeynep Üstünel gibi moda, iş, cemiyet ve sanat dünyasından önemli isimlerde şahitlik etti.

BİRCE AKALAY: SÖYLEDİĞİ VE YAPTIĞI ÇOK AYIP

Birce Akalay, önceki gece Beşiktaş’taki defileye katıldı. Gazeteciler ile sohbet eden Birce Akalay, geçtiğimiz günlerde gittiği Cannes Film Festivali’nden bahsetti. Orada utandığını dile getiren Birce Akalay, “Ben bu kadar konuşulacağını tahmin etmemiştim. Çok sevdiğim genç meslektaşlarım da var orada. Hepsi zarafet ve güzellik içindeydi. Çok gururlandım ben de. Çok da güzel insanlar ile tanıştım. Ben bir markanın davetlisi olarak ordaydım. Dünyaca ünlü sanatçılar ile aynı salonda aynı filmi izlemek muazzam bir his” dedi.

Esra Dermancıoğlu, Cannes Film Festivali hakkında, “Ben biraz utandım” cümlelerini oraya giden Türk oyuncularımız için kullanmıştı. Dermancıoğlu’nun bu cümlelerini değerlendiren Birce Akalay, “Çok ayıp bence. Hiç konuşmayalım. Konunun kendisi çok ayıp. Ayıp buluyorum ben bunu. Konuşursan polemik olur, yorum yapmak istemem” diyerek yanıtlamamak istemesine rağmen kısa bir eleştiri yapmış oldu.

Arzum Onan da geceye katılan ünlü isimler arasındaydı. Muhabirler ile röportaj yapacağı için heyecanlandığını dile getiren Arzum Onan, oyunculuk kariyeri hakkında konuştu. Onan, “İnsanın kendisini ifade etmediyse durum heykel ile de ifade ediyorum kendimi. Çok köşeli cümleler de kurmak istemiyorum ama çok uzun zaman oldu ve uzaklaştım. Biraz uzak bana. Ruhum uzaklaştı. Ailesi olan insanlar içinde saatler vs. çok zor. Bu da belirleyici olmuştur benim için elbette. İçerik çok önemli tekrar yapabilmem için. Prensiplerim var, herkesin de vardır zaten. Oyunculuk yaptığınızda senaryonun gereğini yapıyorsunuz ama o doğallıktan uzaklaşıp reyting ya da gişe için saçmalayan sahneleri çekmeyi tercih etmem. Bütüne hizmet etmesi lazım yapılması gereken işin” diyerek kuralları da olduğunu dile getirdi.

Pınar Altuğ da geceye katılan ünlü simalar arasındaydı. Kızı Su ile geceye katılan Pınar Altuğ, gazetecilerin sorularını da geri çevirmedi. Altuğ, yoğun temposundan bahsetti. Oyuncu, “Uzun zamandır bu kadar ayrı kalmamıştım ailem ile. 9 günlük bir turneye gittim ve bittiği akşam hemen aynı gece uçakla evime döndüm. Ailemin yanına geldim. Döndüğüm gece de anneler günüydü. Küçük de olsa bir anneler günü kutlaması yaptık” dedi. Kızı Su ise, “Geç de olsa geldi” diyerek güldü.

CEYDA DÜVENCİ İHANET İDDİASI HAKKINDA: HERKES MUTLU OLSUN

Ceyda Düvenci de gazetecilerle sohbet etti. Geçtiğimiz haftalarda yaptığı “ped” açıklaması ile gündem olan Ceyda Düvenci, konuyla ilgili konuştu. Düvenci, “İkiye ayrıldık. Güzel bir şey ikiye ayrılmak. Ama sonunda birleşmek de önemli olan. Güzel bir şekilde medeni bir halde ötekileştirmeden tartışabiliriz zaten bunu. Ben bunun önemli bir şey olduğunu düşünüyorum. Kadına şiddetin azalması bunları konuşarak olacaktır bence. Kadına Allah’ın verdiği her şeyi rahatlıkla konuşabiliriz bence. Kadına şiddeti böyle böyle daha az konuşacağız bence” dedi. Düvenci, eski eşi Bülent Şakrak soruları karşısında, “Benim için hayat çok güzel gidiyor. Bu konuyu konuşmak istemem. Evlatlarım çok iyi. Bu sene mesleki olarak da güzel bir sene geçirdim. Ben de mutluyum her şey yolunda. Herkes de çok mutlu olsun” diye konuştu.

İBRAHİM ÇELİKOL: HER ŞEY OLABİLİR

İbrahim Çelikkol, geceye sevgilisi Natali Yarcan ile katıldı. Çelikkol, “Bir evlilik teklifi oldu mu?” sorusuna, “Her şey olabilir bu hayatta. Hayat bizler için” diyerek de kafaları karıştırdı.

Özge Ulusoy’da geceye katılanlar arasındaydı. ULusoy, ”Bu marka meslek hayatım boyunca benim her zaman yanımda oldu. Bende onların her tanıtımında olmaya çalışıyorum. Koleksiyonunun onuncu yılı. Muhteşem bir başarı. Çok özel bir defile izleyeceğiz” dedi. Yaz tatili planlarından da bahseden Ulusoy, ”Bir süredir yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Ama bayram sonrası tatil lokasyonumuz başlayacak. Faruk beyin doğum günü var. Onun için özel bir yere giderek kutlama yapacağız. Sonrasında yazlık yerlerde olacağız” dedi.

Oyuncu Biran Damla Yılmaz’da gecedeydi. Yılmaz, “Çok özel bir gecedeyiz. Uzun zamandır bende çıkmıyordum. Benim içinde çok iyi oldu” dedi. Yoğun bir sezon geçirdiğini söyleyen oyuncu, yaz tatilini ise akışına bıraktığını söyledi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir